AllianceGroup - pozyskujemy pracowników z Ukrainy, Rosji, Białorusi, Mołdawii i innych krajów bloku wschodniego
Główna » Wiadomości » Pracownicy z Ukrainy

Pracownicy z Ukrainy

W tej chwili większość pracowników z Ukrainy, które opuszczają kraj w poszukiwaniu płatnych miejsc pracy. Jest to całkiem naturalne, ponieważ jest to bardzo trudne do znalezienia dobrej pracy, gdzie naprawdę można zarabiać pieniądze. Dlatego mnóstwo agencji zajmujących się zatrudnieniem. Jedną z takich firm jest Alliance Group, która zajmuje się rekrutacją Ukraińców do pracy w Polsce, a także obywateli Rosji, Mołdawii i Białorusi. Pracownicy z Ukrainy

Nasza firma współpracuje z pracodawcami z sąsiednich krajów, w których nie można znaleźć w jego kraju specjalista. Wybieramy tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy będą spełniać wszystkie wymagania klienta. Dzięki doświadczeniu i lata udanej pracy zebraliśmy dużą bazę klientów i współpracuje z najlepszych agencji rekrutacyjnej w Warszawie. Dlatego rekrutacja odbywa się wystarczająco szybko.

Mieszkańcy naszego kraju, kontaktując się z agencją rekrutacyjną, są bezpieczne. Firma Alliance Group wybiera tylko odpowiedzialnych pracodawców, którzy zgadzają się na płace, a także wstępnie wybrane zakwaterowanie dla kandydata. Dlatego, przybywszy do pracy, nie można się martwić, że nie będzie miejscem do życia i pracy, na dokonaniu wszystkich agencji. Jest to szczególnie korzystne oferta dla tych ludzi, którzy będą pierwszy zostawić do pracy za granicą.
Alliance Group — schemat pracy
Weźmy pod uwagę, w jaki sposób praca naszej firmy. Po pierwsze, starannie dobieramy naszych lokatorów i tworzą listę zawodów, do których pracownik ma obowiązek odebrać.

Następnie studiował szczegółowo wymagania dla kandydatów na to stanowisko. Następnie podpisanie umowy, która jasno stwierdził wszystkie niuanse pracy firmy.

Znaleźć pracowników, którzy będą spełniać wszystkie wymogi nie są tak łatwe, a czasem wybór odbywa się w kilku etapach. Aby rozpocząć, należy wybrać odpowiedniego kandydata, a to trwa kilka tygodni treningu. Pracodawca ma pełne prawo, fakt, że po zakończeniu szkoleń do wglądu. Jeżeli pracownik nadaje się do wszystkich wymagań, nadal działa.

Ale firma Alliance Group w każdym przypadku, to koszt pracodawcy, dla wszystkich zamówień, które już wykonywanych przez pracownika. Dlatego wszystkie prace zostaną nagrodzone. Firma otrzymuje środki od pracodawcy, w zależności od branży i stanowiska, a także ze specjalistą podniósł.

Jak znaleźć pracownika z Ukrainy? To wszystko jest bardzo proste, wystarczy poprosić o pomoc w Alliance Group. Dbamy o wszystkich problemach rekrutacji i masz gwarancję, aby uzyskać najlepsze pracowników.

Ci, którzy przychodzą do agencji pośrednictwa pracy w zakresie doboru pracowników z Ukrainy, natychmiast gotowe do podpisania umowy i przenieść się do szybko zacząć zarabiać. Więc w zasadzie, rekrutacja personelu nie zajmuje dużo czasu.
Dlaczego Alliance Group?
Nasza firma już od ponad roku i mieli czas, aby okazać się po dodatniej stronie. Dajemy Ukraińcy pracują, którzy naprawdę chcą pracować i zarabiać.

Firma starannie dobiera pracowników wybiera tylko wykwalifikowany personel. Oferuje pracę fizyczną i pór roku. Ale to zależy wyłącznie na życzenie klienta, możemy znaleźć wiele różnych zadań. Do zadań Alliance Group wchodzi znaleźć kogoś, kto będzie pasował. A także sprawdzić wiarygodność pracodawcy.

Jeśli kandydat nie przejdzie testu, pracodawca otrzymuje wymiany. Firma prowadzi konsultacje na temat wszystkich subtelności i niuansów, a także pomaga we wszystkich sprawach zatrudnienia pracowników z Ukrainy.

Nasza firma współpracuje z różnych agencji, które działają w dziedzinie zatrudnienia w następujących miastach: Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Łódź, Lubin, Poznaniu i innych miastach w całej Polsce.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie na lepsze i poprawić swoją sytuację finansową — skontaktuj się z nami i my chętnie, aby pomóc!

Back to top